Březen 2014

Finalistky České miss 2014

15. března 2014 v 14:03 české missí aoutěže
Číslo 1
Gabriela Bendová

Pro mě jedna z mých favoritek ,je milá,fotogenická ,s dobrými názory i vyjadřováním a sympatická.Vysokoškolačka z Moravy by si stupen vítězství zasloužila.

číslo 2. Kristýna Svobodová
Tuto dívku jsem měla možnost vidět na vlastní oči ,na castingu patřila do mých favoritek.Na moji mamku pusobila trochu namyšleně ,ale jinak byla celkem dobrá.
Ve finále si určitě zaslouží být je moc hezká ,má svůj osobitý vzhled a myslím ,že její úsměv jí získá hodně hlasů.Na stupních vítězek by mi určitě nevadila.


Dívka č. 3 Simona Šimková

Tak tahle soutěžící vede nejlepší postavou ,má krásný jemný obličej a roztomilou patku .Myslím, že tento ročník je hodně silný a nejradsi bych ,aby vyhrály všechny.


dívka č. 4 Simona Dvořáková

Když by už to nebyla celebrita s přítelem Topolánkem, byla by to má favoritka ,ale zdá se mi ,že je všude propagována více než ostatní finalistky.Umí se totiž už dobře vyjadřovat a vystupovat před médii a to je potřeba.Myslím ,že má přehled a je inteligentní ,ale prostě si myslím ,že to není vyrovnaný souboj ,ale vím že mi nepřísluší to takhle soudit ,je to jen muj názor.


dívka č. 5 Nikola Buranská
Je nádherná .Má exotické rysy po řeckých předcích a myslím ,že by uspěla i na světových soutěžích.Ještě by to chtělo trochu zapracovat na vyjadřování jinak super .


dívka č. 6 Kamila Bezpalcová.
Co se týče vzhledu je hezká ,ale není to nějak uplně wau.Má krásné oči a úsměv a její postava doplnuje celek.Na profesionálních fotkách vypadá skvěle ,ale na některých momentách tak nějak normálně.Ve vyjadřování je ,ale naprosto super.Má rozum a je vidět ,že ví co chce a je inteligentní.Její řeč dává hlavu a patu a to se cenní.Doufám ,že se to projeví i ve finále ,kde by to mohla být její hlavní ,,zbran" :D.


Dívka č. 7
Tereza Skoumalová
Na hlavní fotografii vypadá naprosto skvěle ,ale občas mi příde stejně jako Kamila trochu obyčejná.Ale vyrovnávají to její krásné vlasy ,vyjadřování a velice příjemný hlas.


dívka č. 8 Veronika Kašáková
Když jsem ji videla poprvé na fotce tak se mi musím přiznat moc nelíbila.Co jsem ji ,ale viděla ve videích a tak přijde mi jako príma holka pozitivní a se smyslem pro humor.Doufám ,že jí to vydrží až do finále a i přes nepříznivý osud se jí podaří třeba dosáhnout na korunku.


dívka č. 9 Martina Hlavničková
Má krásnou postavu a obličej se dá zapamatovat.Má na sobě jako každá z finalistek něco co jí dělá vyjímečnou,Není to prostě taková ta tuctovka.Líbí se mi ,že přiznala plastiku prsou a chápu ji ,že měla komplex ,kterého se tím zbavila.Jssem ráda ,že o tom tak hezky promluvila a nedělala z toho vědu.Vyjadřování je průměrné ,ale na stupních vítězek by mi zas tolik nevadila.


dívka č. 10 Gabriela Franková
Gabča je takové sluníčko.Je milá ,inteligentní ,sympatická a mmá krásné vlasy.Na fotkách jí to vždy tolik nesluší jako na videích a tak.Její vyjadřováání je nejlepší z finalistek.Je vidět ,že to má tzv. v hlavě srovnané a zná své priority.Musím českou miss pochválit ,že letos vybrala opravdu ,,vyspělé finalistky" které jenom nejdou za slávou ,ale i za tím něco dokázat.Tím nechci na nic narážet jen mi prostě letošní finalistky prostě všechny přijdou fajn a nenamyšlené což na mě z některých z minulých ročníků trošku dýchalo.Gabču bych na stupních vítězek viděla ráda. :)Tady přidávám ještě společné foto všech finalistek pro porovnání a doufám ,že se vám článek líbil. :)